роздільність відображати світлини!
відкриваємо меню > правка > параметри, розділ відображення — тут в підрозділі роздільна здатність монітора переставляємо галочку з визначати автоматично на вручну, далі тиснемо кнопочку калібрувати — міряємо запропоновані лінійки, вбиваємо відповідні значення — і вуаля, бачимо відкрите зображення, незалежно від його роздільності (в перерахунку же ж і є вся ідея!) в розмірі один до одного.
якщо ж потрібно уникнути перерахунку роздільностей, щоби бачити картинку «піксель в піксель» — ставимо відповідну галочку в другому пункті меню > вигляд > точка за точкою.
p.s. а оце, пробачте, зовсім абсурд:
> При створені зображення у GIMP у вікні «Створення нового зображення» відкрийте «Розширені параметри» та встановіть роздільність зображення рівною розділовій здатності монітора.
роздільність зображення тре задавати таку, яка потрібна/достатня для друку. якщо світлина призначена лише для монітора — то байдуже, що поставите (все-одно окрім як у графічному редакторі, картинка завжди відображатиметься піксель в піксель). як правило 300 точок на дюйм достатньо (для друку світлин, скажімо). дуже рідко потрібно щось менше (широкоформатний друк постерів?) або більше (високоякісна поліграфія).
No comments:
Post a Comment